WIADOMOŚCI

WebPairer zmienił nazwę na WebImposer


Lublin — 13 Luty 2017 — W dniu dzisiejszym firma News Hub Media (NHM) podała do wiadomości prasowej, że zmieniła nazwę produktu WebPairer na WebImposer. Zmiana nazwy jest częścią strategii rebrandingu oraz służy lepszemu określeniu zastosowania systemu. WebImposer jest inteligentnym systemem, który pozwala na dynamiczne generowanie i umieszczanie treści bez potrzeby użycia kilkudziesięciu szablonów. Dodatkowo, WebImposer zapewnia najwyższe standardy dla branży wydawniczej związane z preflightem, hard i soft-proofingiem i automatyzacją wysyłki plików.

„Standardy działania systemu WebImposer są podstawą przemysłu wydawniczego”, mówi Richard Laframboise, President, NHM. „Zmiana nazwy lepiej określa jego funkcjonalności i zasięg międzynarodowy”.

NHM oferuje pełną gamę oprogramowania: SUITE (system wydawniczy), ARK (zarządzanie zasobami cyfrowymi), WEBIMPOSER (obsługa impozycji, prepress i produkcja), AUTOMATOR (preflight i prefixing stron oraz reklam), CLARO (automatyczna korekcja zdjęć), COLORSAVER (zamiana PDF w publikację mobilną).

News Hub Media
NHM zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów automatyzujących i usprawniających pracę, dedykowanych dla branży wydawniczej. NHM jest międzynarodową firmą działającą w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, na Bliskim Wschodzie oraz Azji.


Więcej informacji:
News Hub Media
www.newshubmedia.com
+48 81 743 51 09

Swapan Chaudhuri, CEO
swapan@newshubmedia.com

Jarosław Żebrowski, Dyrektor Regionalny
jarekz@newshubmedia.com