obsługa impozycji, prepressu i produkcji

Opinie klientów

Byron Wooten
IT Manager, The Villages Media Group, publishers of The Villages Daily Sun
USA
“Rozwój naszej firmy wymagał elastycznego rozwiązania, z niezawodnym wsparciem technicznym. Rozwiązanie NHM oferuje zautomatyzowanie procesu wraz z zapewnieniem bezpieczeństwa pracy w bardzo konkurencyjnej cenie. Wybór był jasny.”
Tom Shafer
Community Newspaper Holdings Inc., Corporate Vice President Production
USA
“WebImposer okazał się najbardziej wydajną i elastyczną aplikacją w poprawie naszego workflow bardziej niż ocenialiśmy. Jakość wsparcia technicznego, w trakcie i po zakończeniu instalacji było dla nas wielce satysfakcjonujące we współdziałaniu z naszymi naświetlarkami CTP.”
Greg Davenport
Prepress Manager, The Herald-Times
Bloomington, Indiana
USA
“Moc jaką wnosi oprogramowanie WebImposer jest zdumiewająca. Od przetwarzanych plików PDF do umieszczenia reklam w naszych e-wydaniach oraz tworzenia zasad obiegu dokumentów w WebImposerze. Przygotowanie plików do proofingu ekranowego i na urządzenie drukujące oraz automatyczne parowanie stron. WebImposer daje sobie radę z przetworzeniem każdego pliku.”

Jeden system pracy • Jeden interface
• Jedno rozwiązanie

Jeden spójny system pracy stworzony dla wydawców gazet i wydawców internetowych.

Przystępny i z możliwością stałego rozwoju, Webimposer może być dostosowany dla małych tygodników, jak i do wdrożeń w dużych grupach mediowych o zasięgu międzynarodowym.

monitorowanie pracy oparte na przeglądarce
soft proofing i konfiguracja

Więcej niż system pracy • Inteligentna automatyzacja.

Webimposer jest inteligetnym systemem zarządzania prepressem i produkcją, automatyzującym procesy w oparciu o przetwarzanie dokumentów PDF. System działa wielozakresowo - od pozyskania plików, poprzez ich wysyłanie i kontrolę na wyjściu - a także workflow.

Dynamiczne generowanie i umieszczanie treści: tekst, kody kreskowe, znaki, kształty itp.

Skuteczność • Precyzja • Wydajność

Rozumiemy jakiej płynności, funkcjonalności i łatwości w obsłudze wymagają terminy realizacji. Tworząc system WebImposer skupiliśmy się na efektywności dla tego typu działań. Wiemy również, że szybko nie zawsze oznacza dokładnie.

Webimposer automatycznie "Paruje Strony" bez konieczności użycia kilkudziesięciu szablonów

Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania

Zainteresowany?

Pozwól nam pomóc zoptymalizować sposób Twojej pracy.