szybka i automatyczna kreacja fotoksiążek

Podwyższa jakość przetworzenia

wysoka wydajność przy zastosowaniu 6-ciu jednoczesnych procesorów

ClaroPhotobook to program, który łatwo optymalizuje
setki obrazów na godzinę

Obraz • Doskonałość

Inteligentne tonowanie zdjęć i indywidualna korekta dla każdego obrazu, mogą być w pełni zautomatyzowane, zatwierdzane jak i zmieniane przez człowieka.

CLAROPHOTOBOOK nie jest systemem, który jedynie stosuje zapamiętane krzywe i dopasowania, ale dokonuje zaawansowanej analizy obrazu.Następnie CLAROPHOTOBOOK tworzy inteligentne miękkie maski, aby umożliwić automatyczną tonację i korekty na osobnych obszarach.

Na przykład: dla korekcji twarzy uruchomione będą inne procesy niż dla nieba lub trawy. Podobnie różne elementy, które wymagają ostrzenia są traktowane inaczej od innych, przy których może wystarczyć jedynie właściwa tonacja.

CLAROPHOTOBOOK używa punktowego tonowania i wyznacza cele korekty by zastosować właściwe parametry indywidualnie dla każdego zdjęcia oraz używając opisanych powyżej masek, stosować je w określonych obszarach.

Szybkość • Elastyczność

CLAROPHOTOBOOK przetwarza zdjęcia w ciągu kilku sekund. Jest to system pracujący wielokanałowo, co pozwala na przerabianie wielu obrazów w tym samym czasie (również w ciągu kilku sekund). Prędkość przetwarzania jest zależna od mocy sprzętu (hardware'u) np. pracującego w klastrze. System może być rozwijany, aby przetworzyć tyle plików ile będzie potrzeba, jednocześnie, aby sprostać każdym wymaganiom produkcyjnym.

CLAROPHOTOBOOK oferuje również elastyczne opcje przepływu pracy - od pełnej automatyzacji, poprzez wstępną, ręczną korektę i dodatkowe dopasowania. Pozwala również na łatwą integrację z innymi systemami, a także na pobieranie i korektę zdjęć z plików PDF.

Zainteresowany?

Pozwól nam pomóc zoptymalizować sposób Twojej pracy.